Omnisport2B straalt op het Goederaad Judotoernooi!
Afgelopen zaterdag 17 januari was een sportieve dag voor Omnisport2B. Acht van onze judoka’s reisden af naar Bodegraven voor het bekende Goederaad judotoernooi. Met maar liefst acht wedstrijdmatten en een uitstekende organisatie was de sfeer in de zaal fantastisch!
Pittige strijd en mooie resultaten
Het bleek een uitdagend toernooi te zijn. Het niveau lag hoog en veel deelnemers kwamen met flink wat wedstrijdervaring de mat op. Onze toppers lieten zich echter niet kennen: er is ontzettend hard gewerkt en iedereen heeft minimaal één partij gewonnen. Een prestatie om ontzettend trots op te zijn!
De uitslagen op een rij:
| Judoka | Resultaat |
| Kai | 2e plaats |
| Dilan | 2e plaats |
| Thijn | 3e plaats |
| Benthe | 4e plaats |
| Milan | 4e plaats |
| Nadine | 4e plaats |
| Raphael | 5e plaats |
| Aiden | 5e plaats |
Het was een leerzame en vooral hele leuke dag in Bodegraven. We kijken met een goed gevoel terug op deze wedstrijden en maken ons op voor het volgende toernooi.

